מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

תלמידות אולפנת בני עקיבא ערד לחינוך סביבתי לוקחות אחריות !

תלמידות אולפנת בני עקיבא ערד לחינוך סביבתי לוקחות אחריות !

תלמידות אולפנת בני עקיבא ערד לחינוך סביבתי לוקחות אחריות !

 

בכל שנה לוקחות על עצמן בנות אולפנת בני עקיבא לחינוך סביבתי ערד נושא שסביבו הן פועלות. השנה הן לקחו את הנושא: אחריות. והן אכן אחראיות, כי בחודש שבט התמקדו בנות האולפנה באחריות על ארץ ישראל ובחיבור לאדמה וצוות המורים היצירתי הגה מגוון פעילויות המתאים לנושא.

עם טיול מרתק בהדרכתו של יאיר צורן, מסע כיסופים של בני עקיבא, תחרות צילומים, תחרות "מאסטר אש" בה מבשלים עם אש בצורות שונות, הפעלה אינטראקטיבית בסגנון 1 נגד 100 בנושא שמיטה וא"י, סדר ט"ו בשבט ושיחה עם דוד חתואל ביום גוש קטיף אפשר בכלל להתווכח שמשהו מעניין קורה שם?

וללא ספק גולת הכותרת הייתה פאנל חגיגי בנושא התיישבות בארץ עם אורחים מכובדים כמו אלישיב רייכנר נציג הגרעינים התורניים מירוחם, נועם פדרמן מחברון ומיכה חדד תושב בני דקלים בהווה, תושב לשעבר בגוש קטיף.

"כשעוסקים בנושא אחד אפשר ללמוד אותו לעומק" אומרת יפעת מנהלת האולפנה בחיוך. "זה נותן לנו יכולת להתעמק בחודש שבט ולהתחבר לארץ ישראל ולאדמה."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מצטיינים בכל‭ ‬החזיתות‭!‬

  מצטיינים בכל‭ ‬החזיתות‭!‬

  אנו גאים לברך את המנהלים, המנהלות, צוותי ההוראה, הלוגיסטיקה, התלמידים והתלמידות בישיבות והאולפנות שזכו באותות הצטיינות במגוון תחומים >
  המשך לקריאה
 • 107 שנים אחרי ”מסע המושבות” - האולפנות ממשיכות את המסע

  107 שנים אחרי "מסע המושבות" - האולפנות ממשיכות את המסע

  מסע המושבות - אז והיום ואנחנו. 150 בנות מ-8 אולפנות יצאו למסע של יומיים ברמת הנדיב, זכרון יעקב, מרחביה, כפר תבור, ראש פינה וחצור הגלילית.
  המשך לקריאה
 • ישיבת בני עקיבא נר תמיד זכתה בפרס ”חמד וחסד” של החמ”ד

  ישיבת בני עקיבא נר תמיד זכתה בפרס "חמד וחסד" של החמ"ד

  צוות הישיבה והתלמידים זכו בפרס על ארגון והפקת חתונות לזוגות מעוטי יכולת
  המשך לקריאה