מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

אולפנת בני עקיבא סגולה מקבלת את פרס החינוך

אולפנת בני עקיבא סגולה מקבלת את פרס החינוך

אולפנת בני עקיבא סגולה מקבלת את פרס החינוך

שר החינוך נפתלי בנט העניק השבוע (שלישי) לאולפנת בני עקיבא סגולה בקריית מוצקין את פרס החינוך המוסדי לשנת תשע"ו.

הטקס שהתקיים באוניברסיטה העברית בירושלים בהשתתפות מנכ"לית משרד החינוך מיכל כהן, מנכ"ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא אלחנן גלט, הנהל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא, צוות החינוך באולפנת בני עקיבא סגולה ומנהלים משאר בתי הספר הזוכים  הצוותים החינוכיים, ראשי הרשויות המקומיות, מנהלי המחוזות ועוד.

הפרס לאולפנה הוענק על תרומה ייחודית לחינוך. והצטינות בשנת תשע''ו בפעילות ליישום הלמידה המשמעותית, למידה בדרך חקר ולמידה שיתופית. האולפנה קידמה תכניות לימודים בסביבות למידה מגוונת (למידה חוץ כיתתית, פדגוגיה דיגיטלית), ופעלה למניעת נשירה ונתנו מענה לצרכים שונים של תלמידים.

אלחנן גלט מנכ"ל הרשת ברך את האולפנה "עבור מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא זו הזדמנות לחזק ולהצדיע ליכולת של האולפנה לחנך לערכים והצטיינות לימודית ואקדמית, כל זאת מתוך אינטגרציה מלאה ללא מיון וקבלה של כלל התלמידות באזור חיפה והקריות. היכולת המופלאה של צוות האולפנה להביא את כלל התלמידות למיצוי יכולתן תוך כדי חינוכן לתחומי המנהיגות והעשייה של עם ישראל. בד בבד עם קיום משימת קליטת העלייה של תלמידות בנות העדה האתיופית, בנות מנשה, חבר העמים ומקומות נוספים. אני מברך את הגב' רוחמה חזות ראשת האולפנה ואת צוות האולפנה היקר על העבודה וההשקעה המבורכת שהובילה להישג חשוב זה. ולציין בהוקרה מיוחדת את הגב' נחמה גונן שעמדה בראש האולפנה שנים רבות."