מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

בת מצווה שכולה חסד - בזכות בנות אולפנת בני עקיבא פסגת זאב

בת מצווה שכולה חסד - בזכות בנות אולפנת בני עקיבא פסגת זאב

בת מצווה שכולה חסד - בזכות בנות אולפנת בני עקיבא פסגת זאב

 
באולפנת בני עקיבא פסגת זאב לא מפסיקים מעשיית חסד גם בחופש הגדול! בנות האולפנה הפיקו אירוע בת מצווה לשתי בנות מצווה שלמשפחתן אין אפשרות לערוך אירוע.
ביוזמת המדריכות, בנות השירות, באולפנה ובסיוע קבוצת תלמידות נמרצות שפעלו וקידמו את הרמת האירוע גויסו המון אנשים טובים שטרחו והשקיעו כדי לחגוג אירוע בת מצווה מכובד ביותר. הבנות אספו תרומות, גייסו אנשים צדיקים שתרמו את עסקיהם למען בנות המצווה. 
אולם, קייטרינג, עיצובים מתוקים, הפתעות, מתנות, תסרוקות, איפור, ועוד... התלמידות הכינו את האולם, ערכו, קישטו, מילצרו, הנחו את הערב, רקדו ולסיום כמובן ניקו.
כהכנה לאירוע, עברו הבנות מספר סדנאות כדי להעשיר את עיצוב האולם - עיצובי בלונים, הכנת שיפודי גומי, ועוד. היה אירוע מדהים ומרגש מאוד.
הרב רפי קופרשטוך, ראש האולפנה: "העשייה למען עם ישראל, למען מישהו אחר, הנתינה מעצמנו ללא קבלת תמורה, בונה נדבך חשוב ומשמעותי בנפש הבנות. בנוסף, משמח ומספק מאוד לראות כי הבנות מוציאות לפועל במהלך החופש הגדול את מה שאנחנו באולפנה מדברים עליו ומחנכים אליו במהלך השנה, עשיית חסד והגברת הטוב בעולם. עלו והצליחו!" 

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מחנכים באמונה

  מחנכים באמונה

  הקלטות וובינרי העשרה בנושאי פדגוגיה, חינוך ואמונה בימי הקורונה
  המשך לקריאה
 • טיפים יומיים בשימושי ZOOM (מתעדכן)

  טיפים יומיים בשימושי ZOOM (מתעדכן)

  לאור המצב, טיפים יומיים של הרב יונה גודמן, שיסייעו לכם בניהול מפגשי זום
  המשך לקריאה
 • ראש הממשלה ושר האוצר הצילו את החינוך הדתי

  ראש הממשלה ושר האוצר הצילו את החינוך הדתי

  מנכ"ל רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא מברך על אישור התקציב שיאפשר המשך פעילות מוסדות החינוך ומודה לראש הממשלה ולשרי האוצר והחינוך
  המשך לקריאה