מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

הנואם הצעיר אלוף מחוז חיפה מישיבת בנ"ע חדרה

הנואם הצעיר אלוף מחוז חיפה מישיבת בנ”ע חדרה

הנואם הצעיר אלוף מחוז חיפה מישיבת בנ"ע חדרה

משה גרינברג, תלמיד כיתה ז' בישיבת בנ"ע חדרה קטף את המקום הראשון במחוז חיפה בתחרות הנואם הצעיר שהתקיימה באולם רנה שני בחדרה בר"ח אדר. משה, שהצליח לרתק את הקהל ואת חבר השופטים בנאום רהוט וחודר בנושא "כוחה של מילה", זכה לעלות לשלב הארצי שיתקיים ברמלה במהלך החודש הבא ולייצג את מחוז חיפה בקטגורית חט"ב.
משה ריגש את הצוות החינוכי שליווה אותו בישיבת בנ"ע חדרה כאשר עם ההכרזה על זכייתו חטף את המיקרופון ע"מ להודות למורתו ללשון, יעל שלו, שסייעה לו להגיע למעמד. תחרות רוטרי הנואם הצעיר היא מיזם לקידום תרבות הדיבור והדיון בקרב הנוער. בתחרות משתתפים אלפי תלמידים מכ- 50 ישובים ברחבי הארץ מכיתות ה' עד י"ב.
הרב אלמוג וגנר המנהל החינוכי של הישיבה, הגיב על הזכייה: "אנו גאים במשה, בעבודתו היפה, בתהליך ובהישגיו המרשימים. נמשיך לקדם ולעודד מצוינות בישיבה".

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מחנכים באמונה

  מחנכים באמונה

  הקלטות וובינרי העשרה בנושאי פדגוגיה, חינוך ואמונה בימי הקורונה
  המשך לקריאה
 • מיזם ייחודי: בני ה-13 התגייסו לעזרת הורים עובדים

  מיזם ייחודי: בני ה-13 התגייסו לעזרת הורים עובדים

  עברי הרשקוביץ מישיבת בני עקיבא חדרה יצא ביוזמה שתאפשר לנערים לסייע להורים להשלים פערים שנוצרו בעבודה בזמן משבר הקורונה >
  המשך לקריאה
 • גאון המתמטיקה בן ה-17 שהפך ללהיט בימי הקורונה

  גאון המתמטיקה בן ה-17 שהפך ללהיט בימי הקורונה

  צור דולב, בתלמיד כיתה יא' בישיבת בני עקיבא בקרני שומרון, סטודנט לתואר ראשון במתמטיקה ופיזיקה וחבר נבחרת ישראל במתמטיקה, ניצל את ימי הקורונה להקים דף יוטיוב פופולרי >
  המשך לקריאה