מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

הנואם הצעיר אלוף מחוז חיפה מישיבת בנ"ע חדרה

הנואם הצעיר אלוף מחוז חיפה מישיבת בנ”ע חדרה

הנואם הצעיר אלוף מחוז חיפה מישיבת בנ"ע חדרה

משה גרינברג, תלמיד כיתה ז' בישיבת בנ"ע חדרה קטף את המקום הראשון במחוז חיפה בתחרות הנואם הצעיר שהתקיימה באולם רנה שני בחדרה בר"ח אדר. משה, שהצליח לרתק את הקהל ואת חבר השופטים בנאום רהוט וחודר בנושא "כוחה של מילה", זכה לעלות לשלב הארצי שיתקיים ברמלה במהלך החודש הבא ולייצג את מחוז חיפה בקטגורית חט"ב.
משה ריגש את הצוות החינוכי שליווה אותו בישיבת בנ"ע חדרה כאשר עם ההכרזה על זכייתו חטף את המיקרופון ע"מ להודות למורתו ללשון, יעל שלו, שסייעה לו להגיע למעמד. תחרות רוטרי הנואם הצעיר היא מיזם לקידום תרבות הדיבור והדיון בקרב הנוער. בתחרות משתתפים אלפי תלמידים מכ- 50 ישובים ברחבי הארץ מכיתות ה' עד י"ב.
הרב אלמוג וגנר המנהל החינוכי של הישיבה, הגיב על הזכייה: "אנו גאים במשה, בעבודתו היפה, בתהליך ובהישגיו המרשימים. נמשיך לקדם ולעודד מצוינות בישיבה".

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מחצית שנה

  מחצית שנה

  מנהלי אגפי ומחלקות החינוך בעיריות ובמועצות ברחבי הארץ מברכים את תלמידנו >>
  המשך לקריאה
 • מרגש: יב”ע גבעת שמואל ערכו לקשיש הלוקה בניוון שרירים בר מצווה

  מרגש: יב"ע גבעת שמואל ערכו לקשיש הלוקה בניוון שרירים בר מצווה

  במסגרת התנדבותם במרכז, פגשו תלמידי כיתה י' קשיש הלוקה בניוון שרירים שסיפר להם כי מעולם לא זכה לחגוג בר מצווה. התלמידים התנדבו לערוך לו בר מצווה מרגשת במיוחד. צפו >
  המשך לקריאה
 • הפרויקט הייחודי של ישיבת תקוות יעקב

  הפרויקט הייחודי של ישיבת תקוות יעקב

  בפרויקט בין-דורי שמשתתפיו הם תלמידי הישיבה וקשישים המתגוררים באזור הישיבה, ובסופו, בזכותכם, יצאו לאור דיסק וספר מרתק וייחודי >
  המשך לקריאה