מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

לומדים מהשטח בישיבת בנ"ע נתינה

לומדים מהשטח בישיבת בנ”ע נתינה

לומדים מהשטח בישיבת בנ"ע נתינה

תלמידי כיתות י"א – י"ב במגמת התקשוב בישיבת בנ"ע נתניה יצאו ללמוד בשטח, ביום סיור לימודי  בפתח תקווה אשר במהלכו נחשפו התלמידים לתעשיית האינטרנט והתשתיות הבינלאומיות באחד המרכזים החשובים במדינה. בחברת בזק בינלאומי זכו התלמידים להדרכות במרכז השרות למגזר העסקי, בחוות השרתים ובמרכז הבקרה של התקפות סייבר וקיבלו המחשות מעשיות. בחברת ארינר, חברה מובילה ופורצת דרך בתחום ייצור כבילה לתעשיית היי טק, זכו התלמידים לסקירה מקיפה על תהליכי הייצור. למידה בשטח מאפשרת לתלמידים לחבר בין עולם התאוריה הנלמד בכיתה לעולם המעשה וכן הזדמנות להכיר את התעשייה ואת האפשרויות הצפונות להם בתחום המקצועי בעתיד. בנימין כהן, ראש מגמת התקשוב בישיבה, הוסיף ואמר: "עיקר המסר לתלמידים הוא לרכוש כמה שיותר ידע, לפתח יכולות למידה אוטודידקטיות, להרחיב את הסמכות והתעודות שיש להם, לשאוף לתואר אקדמאי ולהעצים את ביטחונם העצמי ואת היכולות לעבוד בצוות."
ראש הישיבה, הרב רם זהבי, שיבח את מוביל המגמה, בנימין כהן, על שילוב סיורים בתוכנית הלימודים: "היוזמה לשלב סיור בסביבה טכנולוגית מתקדמת מעניקה ללמידה עומק של למידה משמעותית ולבטח תעניק ללומדים ערך מוסף שילווה אותם שנים רבות".

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • תובנות ועצות על אתגרי החינוך בימי הקורונה

  תובנות ועצות על אתגרי החינוך בימי הקורונה

  שפע של תובנות ועצות על אתגרי החינוך בימי הקורונה! ראיון של ראש מנהל החינוך, הרב ד"ר יונה גודמן, בכאן מורשת. האזינו >
  המשך לקריאה
 • אגרת להורים

  אגרת להורים

  אגרת להורים בעניין תשלומי ההורים למוסדות החינוך >
  המשך לקריאה
 • שיר של יום: סרטונים מתעדכנים בתקופת הקורונה

  שיר של יום: סרטונים מתעדכנים בתקופת הקורונה

  בכל יום אנחנו מעלים 3 סרטונים ב-3 נושאים שונים על מנת להמשיך בחווית הלימוד ככל הניתן, לשמור על קשר ולחזק את התלמידים וההורים! מוזמנים להיכנס ולצפות >
  המשך לקריאה