מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

לומדים מהשטח בישיבת בנ"ע נתינה

לומדים מהשטח בישיבת בנ”ע נתינה

לומדים מהשטח בישיבת בנ"ע נתינה

תלמידי כיתות י"א – י"ב במגמת התקשוב בישיבת בנ"ע נתניה יצאו ללמוד בשטח, ביום סיור לימודי  בפתח תקווה אשר במהלכו נחשפו התלמידים לתעשיית האינטרנט והתשתיות הבינלאומיות באחד המרכזים החשובים במדינה. בחברת בזק בינלאומי זכו התלמידים להדרכות במרכז השרות למגזר העסקי, בחוות השרתים ובמרכז הבקרה של התקפות סייבר וקיבלו המחשות מעשיות. בחברת ארינר, חברה מובילה ופורצת דרך בתחום ייצור כבילה לתעשיית היי טק, זכו התלמידים לסקירה מקיפה על תהליכי הייצור. למידה בשטח מאפשרת לתלמידים לחבר בין עולם התאוריה הנלמד בכיתה לעולם המעשה וכן הזדמנות להכיר את התעשייה ואת האפשרויות הצפונות להם בתחום המקצועי בעתיד. בנימין כהן, ראש מגמת התקשוב בישיבה, הוסיף ואמר: "עיקר המסר לתלמידים הוא לרכוש כמה שיותר ידע, לפתח יכולות למידה אוטודידקטיות, להרחיב את הסמכות והתעודות שיש להם, לשאוף לתואר אקדמאי ולהעצים את ביטחונם העצמי ואת היכולות לעבוד בצוות."
ראש הישיבה, הרב רם זהבי, שיבח את מוביל המגמה, בנימין כהן, על שילוב סיורים בתוכנית הלימודים: "היוזמה לשלב סיור בסביבה טכנולוגית מתקדמת מעניקה ללמידה עומק של למידה משמעותית ולבטח תעניק ללומדים ערך מוסף שילווה אותם שנים רבות".

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • אזכרתו של מו”ר הרב אברהם צוקרמן זצ”ל

  אזכרתו של מו"ר הרב אברהם צוקרמן זצ"ל

  אזכרה למו"ר הרב אברהם צוקרמן זצ"ל היום - יום חמישי, ט"ז בחשוון (14/11) בשעה 15:45 בבית העלמין כפר הרא"ה. הציבור מוזמן
  המשך לקריאה
 • בקשתה האחרונה של ניצולת השואה

  בקשתה האחרונה של ניצולת השואה

  שרה פרייליך ז"ל הובאה למנוחות בבית העלמין ירקון. בעבר היא ביקשה שביום הלוויתה לא ישכחו אותה. תלמידות אולפנת הדר גנים התייצבו.
  המשך לקריאה
 • בית שמש: נחנכה המכינה הקדם צבאית ”ידידיה” של מרכז יב”ע

  בית שמש: נחנכה המכינה הקדם צבאית "ידידיה" של מרכז יב"ע

  ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, חנכה היום את מכינת "ידידה"מרכז ישיבות בני עקיבא בעיר: "המטרה מבחינתנו היא לעודד צעירים להיות בבית שמש"
  המשך לקריאה