מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

לומדים מהשטח בישיבת בנ"ע נתינה

לומדים מהשטח בישיבת בנ”ע נתינה

לומדים מהשטח בישיבת בנ"ע נתינה

תלמידי כיתות י"א – י"ב במגמת התקשוב בישיבת בנ"ע נתניה יצאו ללמוד בשטח, ביום סיור לימודי  בפתח תקווה אשר במהלכו נחשפו התלמידים לתעשיית האינטרנט והתשתיות הבינלאומיות באחד המרכזים החשובים במדינה. בחברת בזק בינלאומי זכו התלמידים להדרכות במרכז השרות למגזר העסקי, בחוות השרתים ובמרכז הבקרה של התקפות סייבר וקיבלו המחשות מעשיות. בחברת ארינר, חברה מובילה ופורצת דרך בתחום ייצור כבילה לתעשיית היי טק, זכו התלמידים לסקירה מקיפה על תהליכי הייצור. למידה בשטח מאפשרת לתלמידים לחבר בין עולם התאוריה הנלמד בכיתה לעולם המעשה וכן הזדמנות להכיר את התעשייה ואת האפשרויות הצפונות להם בתחום המקצועי בעתיד. בנימין כהן, ראש מגמת התקשוב בישיבה, הוסיף ואמר: "עיקר המסר לתלמידים הוא לרכוש כמה שיותר ידע, לפתח יכולות למידה אוטודידקטיות, להרחיב את הסמכות והתעודות שיש להם, לשאוף לתואר אקדמאי ולהעצים את ביטחונם העצמי ואת היכולות לעבוד בצוות."
ראש הישיבה, הרב רם זהבי, שיבח את מוביל המגמה, בנימין כהן, על שילוב סיורים בתוכנית הלימודים: "היוזמה לשלב סיור בסביבה טכנולוגית מתקדמת מעניקה ללמידה עומק של למידה משמעותית ולבטח תעניק ללומדים ערך מוסף שילווה אותם שנים רבות".

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מדד משרד החינוך קובע: מחנכים לערכים

  מדד משרד החינוך קובע: מחנכים לערכים

  מדד משרד החינוך מוכיח: מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא הרשת הערכית ביותר
  המשך לקריאה
 • המעודדים של העתודה

  המעודדים של העתודה

  תלמידי ישיבת בני עקיבא בגבעת שמואל הרימו את טורניר הגמר של ליגת העתודה בכדורסל, עד לזכייה הנכספת. האחדות שהייתה בין השחקנים (וגם בין האוהדים), האווירה החיוביות והשפה הנקייה הרימו את ההיכל לגבהים
  המשך לקריאה
 • ברכות לתא”ל עופר וינטר בוגר הפנימיה הצבאית בני עקיבא אור עציון, מפקד אוגדת האש החדש

  ברכות לתא"ל עופר וינטר בוגר הפנימיה הצבאית בני עקיבא אור עציון, מפקד אוגדת האש החדש

  אחרי שקידומו עוכב במשך כמעט ארבע שנים תחת גדי איזנקוט, מגיע אביב כוכבי ומחזיר את תא"ל עופר וינטר לפיקוד בשטח.
  המשך לקריאה