מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

מעלין בקודש בישיבת בני עקיבא אור עציון

מעלין בקודש בישיבת בני עקיבא אור עציון

מעלין בקודש בישיבת בני עקיבא אור עציון

אמש התקיים בישיבה טקס חלוקת פרסים לכ 80 תלמידים אשר לומדים תורה בשעות הפנאי בהם חבורת הדף היומי אשר לומדים כל יום ב 6.00 בבוקר, וחבורות לימוד נוספות גולת הכותרת של הערב הייתה "החידון הגמרא הגדול על פרק "אלו מציאות" במסכת בבא מציעא" שבו  7 המתמודדים עלו לגמר הפגינו בקיאות מרשימה ואכן נמצאו ראויים למעמד. 
המעמד התקיים במעמדם של הרב הראשי לישראל הרב דוד לאו,  הראשל"צ הרב שלמה משה עמאר רבה הראשי של ירושלים ומו"ר הרב חיים דרוקמן ראש מוסדות אור עציון ויו"ר מרכז ישיבות ואולפנות בנ"ע.
ראש הישיבה הרב מיכה קלצהנדלר שפתח את הערב ציין בדבריו את החשיבות הגדולה שהישיבה מייחסת ללימוד התורה לא רק בסדרי הלימוד בישיבה אלא דווקא מעבר לשעות הלימוד הרגילות,  "המטרה בישיבה" אמר הרב "להרגיל את הבנים שללימוד התורה אין זמן מוגדר וצריך ללמוד תורה בכל עת". הערב התקיים בערב ר"ח סיון בו נוהגים להתפלל את התפילה המיוחדת של השל"ה הקדוש על עצמנו ועל צאצאינו לילך בדרכי ישרים. 
לומדי הדף היומי הקבועים זכו לברכה מיוחדת מאת הראשון לציון הרב עמאר ולצילום משותף עימו. 
הרב מיכה הוסיף כי החידון כולו הופק ע"י אחד הרמים בישיבה הרב איציק בן עזרא שלקח על עצמו להפיק את החידון משלב התכנון עד שלב המעמד הסופי ולהתחיל מסורת של חידון גמרא גדול

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מחנכים באמונה

  מחנכים באמונה

  הקלטות וובינרי העשרה בנושאי פדגוגיה, חינוך ואמונה בימי הקורונה
  המשך לקריאה
 • טיפים יומיים בשימושי ZOOM (מתעדכן)

  טיפים יומיים בשימושי ZOOM (מתעדכן)

  לאור המצב, טיפים יומיים של הרב יונה גודמן, שיסייעו לכם בניהול מפגשי זום
  המשך לקריאה
 • ראש הממשלה ושר האוצר הצילו את החינוך הדתי

  ראש הממשלה ושר האוצר הצילו את החינוך הדתי

  מנכ"ל רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא מברך על אישור התקציב שיאפשר המשך פעילות מוסדות החינוך ומודה לראש הממשלה ולשרי האוצר והחינוך
  המשך לקריאה