מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

מעמיקים בחינוך כנס רמי"ם ומחנכות וחלוקת תעודות תשע"ו

מעמיקים בחינוך כנס רמי”ם ומחנכות וחלוקת תעודות תשע”ו

מעמיקים בחינוך כנס רמי"ם ומחנכות וחלוקת תעודות תשע"ו

אם היו לי עשרה תלמידים הייתי הופך את העולם כך אמר הרבי מקוצק. אבל שנמצאים בכנס כזה עם כמות ואיכות של מחנכים ומחנכות כזאת אין עולם שלא ניתן להפוך.
כך סיכם מורינו הרב חיים דרוקמן את כנס הרמי"ם השנתי וחלוקת תעודות ההצטינות של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא. שהתקיים בישיבת בני עקיבא גבעת שמואל בהשתתפות מו"ר הרב חיים דרוקמן, אלחנן גלט מנכ"ל הרשת, 
יוסי ברודני ראש עיריית גבעת שמואל, הרב יונה גודמן וצוות מנהל החינוך ראש מוסדות בני עקיבא והצוותים החינוכיים..

הכנס אשר מתקיים זאת השנה השניה נתן כלים חינוכיים ופדגוגים לצוותי החינוך במוסדות ישיבות ואולפנות בני עקיבא. בסופו של הכנס התקיים טקס חלוקת פרסי הצטיינות למחנכים ומחנכות ממוסדות הרשת הרבים אשר הצטיינו בעבודתם. 

מצטייני הרשת היו הרב שלמה נגר מחנך בישיבת בני עקיבא השומרון "שהינו בעל אישיות מקרינה, ומשקיע עד בלי די בכל תלמיד ותלמיד. הוא מקפיד ליצור קשר אישי עמוק ומשמעותי עם תלמידיו, עורך ביקורי בית, מכיר את משפחותיהם באופן אישי ומלווה את תלמידיו לאורך כל שעות היממה, כשהוא נכון בכל עת לסייע להם באופן פרטני, הן בלימודי הקודש והן בלימודי החול, הרב שלמה ממשיך לעמוד בקשר עם תלמידיו לשעבר, ורבים מהם רואים בו דמות מרכזית שהשפיעה בצורה משמעותית על אישיותם. לצד כל אלה, הרב שלמה מכוון ומדריך ר"מים אחרים, וחולק בשמחה מידיעותיו ומניסיונו לכולם, כולל למורים מקצועיים שונים." (מנימוקי ועדת הפרס)

וחבצלת זהבי מחנכת באולפנת בני עקיבא פסגת זאב "מופת לאישיות חינוכית. במהלך חמש עשרה שנות עבודתה באולפנה, היא מהווה דמות משמעותית, המציגה דוגמה אישית במידותיה ובאורח חייה, הן בעיני הצוות הן בעיני תלמידותיה. הליכותיה האישיות והחינוכיות משדרות צניעות ומצוינות כאחד, והיא פועלת מתוך אמונה גדולה בשליחותה החינוכית." (מנימוקי ועדת הפרס)