מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

פרויקט "חתונת השנה"

תלמידי שכבת י"ב, ממחזור ס' בישיבת בנ"ע נתיב מאיר החליטו לשבור את מסורת ההכתרות בישיבה ולקחת על עצמם פרויקט גדול ומשמעותי, פרויקט שכולו נתינה ושיחולל שינוי משמעותי בחייהם של אנשים. התלמידים חדורי המוטיבציה בחרו לארגן חתונת חסד לזוג גרים, עולים חדשים,  חסר אמצעים ולשמח אותם ביום החשוב ביותר בחייהם. את הזוג פגשו במכון מאיר, חיה ויאיר שעלו מרוסיה לבדם ללא משפחה בארץ. לדברי התלמידים: "המטרה שלנו, חוץ מעריכת החתונה עד לפרט האחרון, היא שהזוג ייצא עם מטען לחיים חוץ מהחוויה של החתונה, הרצון שלנו הוא לעזור גם בסכום כסף שיועל להתחלת חייהם המשותפים".  הרב טוייבר, ראש הישיבה, הוסיף: ""אחד הדברים הנפלאים שחוויתי ברצון של תלמידי המחזור לארגן את החתונה,  הוא שהיוזמה התחילה מהם. הם, הרגילים על פי מסורות שקיימות בהרבה ישיבות למופע הכתרה נושך וציני, חשו כי הם מעוניינים "לחשב מסלול מחדש" ולראות כיצד ניתן להרבות טוב. הרעיון הזה אכן גילה כוחות מדהימים ושמחים והאווירה בישיבה מגויסת כולה לעשיית חסד. ומתוך כך מתרבים מעגלי התורמים - הורים, בוגרים, אנשים טובים וחברות עסקיות כולם נרתמים לרגעים הללו שבהם יכנס הזוג בענווה ושמחת עולם לבניין ביתם לנצח. יבורכו מקודש כולם - המחזור הנפלא כל התלמידים וכל התורמים".  לכתבה המלאה באתר כיפה לחצו כאן

לאתר התרומות לחצו כאן

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • אזכרתו של מו”ר הרב אברהם צוקרמן זצ”ל

  אזכרתו של מו"ר הרב אברהם צוקרמן זצ"ל

  אזכרה למו"ר הרב אברהם צוקרמן זצ"ל היום - יום חמישי, ט"ז בחשוון (14/11) בשעה 15:45 בבית העלמין כפר הרא"ה. הציבור מוזמן
  המשך לקריאה
 • בקשתה האחרונה של ניצולת השואה

  בקשתה האחרונה של ניצולת השואה

  שרה פרייליך ז"ל הובאה למנוחות בבית העלמין ירקון. בעבר היא ביקשה שביום הלוויתה לא ישכחו אותה. תלמידות אולפנת הדר גנים התייצבו.
  המשך לקריאה
 • בית שמש: נחנכה המכינה הקדם צבאית ”ידידיה” של מרכז יב”ע

  בית שמש: נחנכה המכינה הקדם צבאית "ידידיה" של מרכז יב"ע

  ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, חנכה היום את מכינת "ידידה"מרכז ישיבות בני עקיבא בעיר: "המטרה מבחינתנו היא לעודד צעירים להיות בבית שמש"
  המשך לקריאה