מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

תלמידי יב' בישיבת בנ"ע נר תמיד החשמונאים לקחו על עצמם משימה הנראית כבלתי אפשרית: תוך שלושה שבועות בלבד לארגן בקול ששון ובקול שמחה חתונת חסד מושלמת לזוג עולים חדשים מצפון הודו, גרים מבני מנשה. סיפורם של בני הזוג שהכיר בארץ, נגע ללבם של התלמידים, ובשאיפה להשלים את התמונה היפה יצאו למסע לגיוס תרומות לטובת המצווה קדושה והמשמחת. החתונה נערכה בבית המדרש של הישיבה, בז' באדר, בשיתוף פעולה ארגוני עם גמ"ח תורג'מן מחשמונאים.
התלמידים גייסו את הכספים הדרושים. התזמורת והצלם הגיעו בהתנדבות מלאה. הקייטרינג תומחר לתלמידים במחיר עלות וכן שירותים נוספים שאנשים פתחו את ליבם והתגייסו לפרויקט.
הרב איתמר ליברמן, ראש הישיבה הוסיף: "החתונה היוותה רגע שיא ישיבתי. לראות את הישיבה כולה מגויסת, מארגנת ורוקדת בשמחה וקדושה למען זוג שהם כלל לא מכירים. מרגש ומדהים וכל כך נכון להיכנס כך לפורים. באהבה גדולה לקחנו על עצמנו את הזכות להתחבר לפאזל הנפלא הזה ולחבר עוד חלק קטן מחורבות ירושלים."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • תובנות ועצות על אתגרי החינוך בימי הקורונה

  תובנות ועצות על אתגרי החינוך בימי הקורונה

  שפע של תובנות ועצות על אתגרי החינוך בימי הקורונה! ראיון של ראש מנהל החינוך, הרב ד"ר יונה גודמן, בכאן מורשת. האזינו >
  המשך לקריאה
 • אגרת להורים

  אגרת להורים

  אגרת להורים בעניין תשלומי ההורים למוסדות החינוך >
  המשך לקריאה
 • שיר של יום: סרטונים מתעדכנים בתקופת הקורונה

  שיר של יום: סרטונים מתעדכנים בתקופת הקורונה

  בכל יום אנחנו מעלים 3 סרטונים ב-3 נושאים שונים על מנת להמשיך בחווית הלימוד ככל הניתן, לשמור על קשר ולחזק את התלמידים וההורים! מוזמנים להיכנס ולצפות >
  המשך לקריאה