מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

תלמידי יב' בישיבת בנ"ע נר תמיד החשמונאים לקחו על עצמם משימה הנראית כבלתי אפשרית: תוך שלושה שבועות בלבד לארגן בקול ששון ובקול שמחה חתונת חסד מושלמת לזוג עולים חדשים מצפון הודו, גרים מבני מנשה. סיפורם של בני הזוג שהכיר בארץ, נגע ללבם של התלמידים, ובשאיפה להשלים את התמונה היפה יצאו למסע לגיוס תרומות לטובת המצווה קדושה והמשמחת. החתונה נערכה בבית המדרש של הישיבה, בז' באדר, בשיתוף פעולה ארגוני עם גמ"ח תורג'מן מחשמונאים.
התלמידים גייסו את הכספים הדרושים. התזמורת והצלם הגיעו בהתנדבות מלאה. הקייטרינג תומחר לתלמידים במחיר עלות וכן שירותים נוספים שאנשים פתחו את ליבם והתגייסו לפרויקט.
הרב איתמר ליברמן, ראש הישיבה הוסיף: "החתונה היוותה רגע שיא ישיבתי. לראות את הישיבה כולה מגויסת, מארגנת ורוקדת בשמחה וקדושה למען זוג שהם כלל לא מכירים. מרגש ומדהים וכל כך נכון להיכנס כך לפורים. באהבה גדולה לקחנו על עצמנו את הזכות להתחבר לפאזל הנפלא הזה ולחבר עוד חלק קטן מחורבות ירושלים."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • אזכרתו של מו”ר הרב אברהם צוקרמן זצ”ל

  אזכרתו של מו"ר הרב אברהם צוקרמן זצ"ל

  אזכרה למו"ר הרב אברהם צוקרמן זצ"ל היום - יום חמישי, ט"ז בחשוון (14/11) בשעה 15:45 בבית העלמין כפר הרא"ה. הציבור מוזמן
  המשך לקריאה
 • בקשתה האחרונה של ניצולת השואה

  בקשתה האחרונה של ניצולת השואה

  שרה פרייליך ז"ל הובאה למנוחות בבית העלמין ירקון. בעבר היא ביקשה שביום הלוויתה לא ישכחו אותה. תלמידות אולפנת הדר גנים התייצבו.
  המשך לקריאה
 • בית שמש: נחנכה המכינה הקדם צבאית ”ידידיה” של מרכז יב”ע

  בית שמש: נחנכה המכינה הקדם צבאית "ידידיה" של מרכז יב"ע

  ראש עיריית בית שמש, ד"ר עליזה בלוך, חנכה היום את מכינת "ידידה"מרכז ישיבות בני עקיבא בעיר: "המטרה מבחינתנו היא לעודד צעירים להיות בבית שמש"
  המשך לקריאה