מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

תלמידי יב' בישיבת בנ"ע נר תמיד החשמונאים לקחו על עצמם משימה הנראית כבלתי אפשרית: תוך שלושה שבועות בלבד לארגן בקול ששון ובקול שמחה חתונת חסד מושלמת לזוג עולים חדשים מצפון הודו, גרים מבני מנשה. סיפורם של בני הזוג שהכיר בארץ, נגע ללבם של התלמידים, ובשאיפה להשלים את התמונה היפה יצאו למסע לגיוס תרומות לטובת המצווה קדושה והמשמחת. החתונה נערכה בבית המדרש של הישיבה, בז' באדר, בשיתוף פעולה ארגוני עם גמ"ח תורג'מן מחשמונאים.
התלמידים גייסו את הכספים הדרושים. התזמורת והצלם הגיעו בהתנדבות מלאה. הקייטרינג תומחר לתלמידים במחיר עלות וכן שירותים נוספים שאנשים פתחו את ליבם והתגייסו לפרויקט.
הרב איתמר ליברמן, ראש הישיבה הוסיף: "החתונה היוותה רגע שיא ישיבתי. לראות את הישיבה כולה מגויסת, מארגנת ורוקדת בשמחה וקדושה למען זוג שהם כלל לא מכירים. מרגש ומדהים וכל כך נכון להיכנס כך לפורים. באהבה גדולה לקחנו על עצמנו את הזכות להתחבר לפאזל הנפלא הזה ולחבר עוד חלק קטן מחורבות ירושלים."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • המעודדים של העתודה

  המעודדים של העתודה

  תלמידי ישיבת בני עקיבא בגבעת שמואל הרימו את טורניר הגמר של ליגת העתודה בכדורסל, עד לזכייה הנכספת. האחדות שהייתה בין השחקנים (וגם בין האוהדים), האווירה החיוביות והשפה הנקייה הרימו את ההיכל לגבהים
  המשך לקריאה
 • ברכות לתא”ל עופר וינטר בוגר הפנימיה הצבאית בני עקיבא אור עציון, מפקד אוגדת האש החדש

  ברכות לתא"ל עופר וינטר בוגר הפנימיה הצבאית בני עקיבא אור עציון, מפקד אוגדת האש החדש

  אחרי שקידומו עוכב במשך כמעט ארבע שנים תחת גדי איזנקוט, מגיע אביב כוכבי ומחזיר את תא"ל עופר וינטר לפיקוד בשטח.
  המשך לקריאה
 • כאן גרים בכיף: תלמידי ישיבת בני עקיבא כפר הרא”ה הפיקו חתונה לזוג גרים

  כאן גרים בכיף: תלמידי ישיבת בני עקיבא כפר הרא"ה הפיקו חתונה לזוג גרים

  אחרי שנים בהם תלמידי הישיבה מתנדבים ומשתתפים בחתונות שונות כ"משמחים" והתוודעו לזוגות שמתחתנים בלי הרבה חברים ומשפחה, החליטו התלמידים להירתם ולפנות למכון מאיר לאיתור זוג שישמח לסיוע בהפקת חתונה, בארגון חתונה באווירה שמחה.
  המשך לקריאה