מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

קול ששון וקול שמחה קול חתן וקול כלה

תלמידי יב' בישיבת בנ"ע נר תמיד החשמונאים לקחו על עצמם משימה הנראית כבלתי אפשרית: תוך שלושה שבועות בלבד לארגן בקול ששון ובקול שמחה חתונת חסד מושלמת לזוג עולים חדשים מצפון הודו, גרים מבני מנשה. סיפורם של בני הזוג שהכיר בארץ, נגע ללבם של התלמידים, ובשאיפה להשלים את התמונה היפה יצאו למסע לגיוס תרומות לטובת המצווה קדושה והמשמחת. החתונה נערכה בבית המדרש של הישיבה, בז' באדר, בשיתוף פעולה ארגוני עם גמ"ח תורג'מן מחשמונאים.
התלמידים גייסו את הכספים הדרושים. התזמורת והצלם הגיעו בהתנדבות מלאה. הקייטרינג תומחר לתלמידים במחיר עלות וכן שירותים נוספים שאנשים פתחו את ליבם והתגייסו לפרויקט.
הרב איתמר ליברמן, ראש הישיבה הוסיף: "החתונה היוותה רגע שיא ישיבתי. לראות את הישיבה כולה מגויסת, מארגנת ורוקדת בשמחה וקדושה למען זוג שהם כלל לא מכירים. מרגש ומדהים וכל כך נכון להיכנס כך לפורים. באהבה גדולה לקחנו על עצמנו את הזכות להתחבר לפאזל הנפלא הזה ולחבר עוד חלק קטן מחורבות ירושלים."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מצטיינים בכל‭ ‬החזיתות‭!‬

  מצטיינים בכל‭ ‬החזיתות‭!‬

  אנו גאים לברך את המנהלים, המנהלות, צוותי ההוראה, הלוגיסטיקה, התלמידים והתלמידות בישיבות והאולפנות שזכו באותות הצטיינות במגוון תחומים >
  המשך לקריאה
 • 107 שנים אחרי ”מסע המושבות” - האולפנות ממשיכות את המסע

  107 שנים אחרי "מסע המושבות" - האולפנות ממשיכות את המסע

  מסע המושבות - אז והיום ואנחנו. 150 בנות מ-8 אולפנות יצאו למסע של יומיים ברמת הנדיב, זכרון יעקב, מרחביה, כפר תבור, ראש פינה וחצור הגלילית.
  המשך לקריאה
 • ישיבת בני עקיבא נר תמיד זכתה בפרס ”חמד וחסד” של החמ”ד

  ישיבת בני עקיבא נר תמיד זכתה בפרס "חמד וחסד" של החמ"ד

  צוות הישיבה והתלמידים זכו בפרס על ארגון והפקת חתונות לזוגות מעוטי יכולת
  המשך לקריאה