מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

רשימת המצטיינים של משרד החינוך

רשימת המצטיינים של משרד החינוך

רשימת המצטיינים של משרד החינוך

20 מוסדות של מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא שברשימת המצטיינים של משרד החינוך יקבלו מענקים.

 

לפני זמן קצר פרסם משרד החינוך משרד החינוך את רשימת בתי הספר התיכונים המצטיינים לשנת הלימודים תש"ף. ברשימה מופיעים מוסדות החינוך העל-יסודי שזכו במדדים הטובים ביותר בפרמטרים בהם מניעת נשירה, קליטת תלמידי חינוך מיוחד, גיוס לצה"ל, שירות אזרחי, אחוז הזכאות לבגרות, אחוז ההצטיינות במבחני הבגרות ומידת השיפור. בשנת הלימודים האחרונה נכללו בסך הכול 755 חטיבות עליונות שעמדו בתנאי הסף, ומתוכן 302 חטיבות זכו בתגמול ממשרד החינוך. התיכונים דורגו כאמור לפי רמות, כשכל אחת מהן מזכה את צוות המורים בתגמול כספי.

 

במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא התרגשו לגלות כי לא פחות מ-6 מוסדות חינוך נמצאו עם המדדים הגבוהיים ביותר והוגדרו בפרמטר המצטיינים.
בין היתר צויינו אולפנת בנ"ע פסגת זאב, ישיבת בנ"ע פסגת זאב, אולפנת בנ"ע חדרה, ישיבת בנ"ע חדרה, אולפנת בני עקיבא בערד וישיבת בנ"ע נתיב מאיר. כאמור עוד 14 מוסדות אחרים של הרשת הציגו גם הם מדדים גבוהים של הצלחה ונמצאים ברשימת המצטיינים.

 

אלחנן גלט מנכ"ל מרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא "אנחנו מברכים וגאים בראשי המוסדות, בצוותי ההוראה וצוותי המנהלה שהצליחו להביא גם בשנה מאתגרת כזו להישיגים לימודיים וחברתיים. נוכחות לא פחות מעשרים מוסדות ברשימת המצטיינים היא תעודה לדרך של החינוך בה בחרנו. תורת ישראל, עם ישראל וארץ ישראל והם כולם מצפן לכולנו ומצפן להצלחה."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מחנכים באמונה

  מחנכים באמונה

  הקלטות וובינרי העשרה בנושאי פדגוגיה, חינוך ואמונה בימי הקורונה
  המשך לקריאה
 • טיפים יומיים בשימושי ZOOM (מתעדכן)

  טיפים יומיים בשימושי ZOOM (מתעדכן)

  לאור המצב, טיפים יומיים של הרב יונה גודמן, שיסייעו לכם בניהול מפגשי זום
  המשך לקריאה
 • ראש הממשלה ושר האוצר הצילו את החינוך הדתי

  ראש הממשלה ושר האוצר הצילו את החינוך הדתי

  מנכ"ל רשת ישיבות ואולפנות בני עקיבא מברך על אישור התקציב שיאפשר המשך פעילות מוסדות החינוך ומודה לראש הממשלה ולשרי האוצר והחינוך
  המשך לקריאה