מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

תלמידי ישיבת בני עקיבא פסגת זאב לומדי "שיעור אחר" לחיים

תלמידי ישיבת בני עקיבא פסגת זאב לומדי ”שיעור אחר” לחיים

תלמידי ישיבת בני עקיבא פסגת זאב לומדי "שיעור אחר" לחיים

היום סיימו תלמידי כיתה ט' בישיבת בני עקיבא פסגת זאב פרויקט חצי שנתי במסגרת "שיעור אחר" בו לומדים התלמידים תחומי דעת שונים ופוגשים אנשי מקצוע בתחום.
"הרציונל הוא לחשוף את התלמידים גם למקצועות חופשיים ולכל מיני דברים שקורים בשוק כמו תקשורת וכלכלה למשל." אומר הרב אלול ראש הישיבה בשמחה.
השנה היו התלמידים שותפים לפרויקט עם פרקליטות המדינה ששיאו היה ביקור בפרקליטות ובבית המשפט. במהלך הסיור השתתפו התלמידים כצופים במשפט אמתי.
בסיומו של הסיור פגשו התלמידים את השופטת תמר בזק רפפורט שהציגה לפניהם אתגרים ודילמות ואף ענתה על שאלותיהם. בסיום הוענקו לתלמידים תעודות סיום וכל אחד מהפרקליטים קיבל מהתלמידים חוברת ובה מכתבי הערכה מהתלמידים. נציגי הפרקליטות שיבחו אף הם את התלמידים על למידה רציפה ואיכותית והתנהגות למופת.
פרויקט מבורך זה מצטרף לפרויקט הכרת גורמי התקשורת בארץ והדילמות המלוות אותם ובשיאו יתקיים סיור לימודי ערכי באולפני ערוץ 2.
"ברוך ה' אנחנו מרגישים שזאת הצלחה גדולה מאוד. שמענו תגובות עד כמה ידע, מחויבות והפנמת ערכים קיבלו התלמידים מהתכנית." מציין ראש הישיבה ומוסיף "זה משהו שנשאר גם לשנים הבאות."

מהמתרחש במרכז ישיבות ואולפנות בני עקיבא

 • מצטיינים בכל‭ ‬החזיתות‭!‬

  מצטיינים בכל‭ ‬החזיתות‭!‬

  אנו גאים לברך את המנהלים, המנהלות, צוותי ההוראה, הלוגיסטיקה, התלמידים והתלמידות בישיבות והאולפנות שזכו באותות הצטיינות במגוון תחומים >
  המשך לקריאה
 • 107 שנים אחרי ”מסע המושבות” - האולפנות ממשיכות את המסע

  107 שנים אחרי "מסע המושבות" - האולפנות ממשיכות את המסע

  מסע המושבות - אז והיום ואנחנו. 150 בנות מ-8 אולפנות יצאו למסע של יומיים ברמת הנדיב, זכרון יעקב, מרחביה, כפר תבור, ראש פינה וחצור הגלילית.
  המשך לקריאה
 • ישיבת בני עקיבא נר תמיד זכתה בפרס ”חמד וחסד” של החמ”ד

  ישיבת בני עקיבא נר תמיד זכתה בפרס "חמד וחסד" של החמ"ד

  צוות הישיבה והתלמידים זכו בפרס על ארגון והפקת חתונות לזוגות מעוטי יכולת
  המשך לקריאה