מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

תלמיד ישיבת בנ"ע ראשל"צ נבחר לכהן כיו"ר פרלמנט הנוער

תלמיד ישיבת בנ”ע ראשל”צ נבחר לכהן כיו”ר פרלמנט הנוער

תלמיד ישיבת בנ"ע ראשל"צ נבחר לכהן כיו"ר פרלמנט הנוער

בכנס השנתי של מועצות התלמידים והנוער של ראשון לציון שהתקיים בחודש חשוון, התקיימו בחירות לתפקיד יו"ר פרלמנט הנוער - מועצת התלמידים והנוער הרשותית. לבחירות העפילו שלושה מתמודדים שזכו במירב הקולות - יהונתן סמואלסון, אופיר חזן ועידן מאראש.
בכנס נכחו כ-300  בני ובנות נוער מכול בתי הספר בעיר, גופי נוער ותנועות נוער וכן נכבדי העירייה ואגף החינוך. בתום יום גדוש בפעילות ובחירות הכריז ראש עיריית ראשל"צ מר דב צור על היו"ר הנבחר ברוב הקולות: יהונתן סמואלסון - תלמיד כיתה יב' בישיבה התיכונית בני עקיבא ראשון לציון.
יהונתן הצטרף לפני כשנה לפרלמנט, נהנה מהעשייה למען הזולת והחליט השנה להגיש את  מועמדותו לראשות המועצה ע"מ להצליח לתרום יותר. על היותו נציג דתי בעיר שבה יש מיעוט דתי, אומר יהונתן כי "האני מאמין שלי, אחד הדברים שאמרתי שאפעל למענם, זה קירוב הלבבות ותחושת האחווה שבעיר, יש לי קשר עם מגוון אוכלוסיות ותנועות נוער וצריך למצוא את המשותף בינינו ולא את השונה".
ראש הישיבה, הרב אריאל רוקח, העיד על תלמידו: "יהונתן הוא בחור עם יושרה פנימית גבוהה, שמצליח לשלב ,באופן פנומנלי, בין היכולת לעמוד על שלו ובין ההקשבה והאמפתיה לאחר. אנו בישיבה מחנכים את הבנים ללקיחת אחריות ולהובלה חברתית. אני גאה ביהונתן שהצליח לממש את המשנה החינוכית שלנו והצליח להעפיל למועצה ולייצג בכבוד את כלל בני הנוער בעיר. אני מאחל ליהונתן בהצלחה רבה במשימתו החשובה".