מעבר לאיזור תוכן ראשי מעבר לתפריט ראשי מעבר לדף הבית מעבר לצור קשר

"הדבר הכי חשוב בעולם הוא לעשות טוב למישהו אחר"

”הדבר הכי חשוב בעולם הוא לעשות טוב למישהו אחר”

"הדבר הכי חשוב בעולם הוא לעשות טוב למישהו אחר"

אחד מהאירועים המשמעותיים והגדולים ביותר שארעו השנה בישיבת בנ"ע נתיב מאיר, נחווה תלמידי כיתות יב' הוציאו אל הפועל, בהרתמות של כל צוות הישיבה והתלמידים - חתונת חסד לזוג חסר כל - בחור עולה חדש חוזר מתשובה עם בחירת ליבו גיורת מחבר העמים.
הרעיון שעלה על ידי תלמידי יב' ומדריכם ברק, היה להמיר את ה"הכתרה" הפורמית אשר משמחת מעגלים מצומצמים, ל"עשיית טוב לכל" - להרים ולארגן חתונה זו - שינתה את כל כוון החשיבה, רוממה את הרוח, פיתוח עין טובה ומילאו את הלבבות ברגשי אהבה ורצון לתרום ככל הניתן.
התלמידים החלו לפנות לגופים ואנשים שונים והופתעו לראות כיצד מעגלי הטוב מתרחבים ועם ישראל נרתם בהמוניו - מי על ידי תרומה כספית ומי מבעלי המקצוע - בתרומה והנחה לערב החופה, יש שתרמו ציוד ורהיטים ויש ונתנו כתף ועזרה והחלום החל להתממש במציאות.
מרגש עד דמעות היה להגיע ביום החתונה לאולם באכסניית הנוער, שניתן בהנחה גדולה, ולראות כיצד מתקבצים - הנגנים, ההגברה, הקיטרינג, המעצבת הצלם ועוד רבים מבעלי המקצוע המתנדבים . התלמידים מכל המחזורים הגיעו לסדר ולארגן ועל כולם ניצחו השמינסטים.
ראש הישיבה, הרב טויבר העיד: "מי שלא ראה את שמחת החתונה לא ראה שמחת חסד ואהבה מימיו - איזו עוצמה של ריקודים, של שמחה, של אהבת ישראל. איזה קידוש השם ואור גדול התגלו שם".